Заходи

Майстер-клас "Портретна зйомка"

Робіть світлини для соцмереж ніби справжній фотограф. Грайте зі світлом, ракурсами, фонами на нашій наступній зустрічі!

Тренінг "Хто я?"

Завершено!

Предметом обговорень нашого наступного заходу станеш ти. Так-так, ти. Дізнаємось, що тобі подобається, а що – ні. І взагалі – який ти?

Майстер-клас "Монтаж. Початок"

Завершено!

Наше покоління зняло відео більше, ніж вся історія людства. Але є чарівний пост-продакшн, який освоїли ще далеко не усі. Хочете оволодіти цінною навичкою монтажу?

Тренінг " Злитись-погано?"

Завершено!

У нашому суспільстві людські почуття все ще прийнято ділити на хороші та погані. Одним з найбільш «поганих» почуттів вважається злість. «Не гнівайся!», «Злитися погано!» — кажуть нам оточуючі. А ви їх не слухайте. І ось чому

Форум ProProfesii

Завершено!

Майбутнє належить нам. Сьогоднішнім 15, 18, 20-річним. Ми опанували новітні технології в ранньому дитинстві і можемо самі навчити новому бабусь. І те, що чекає світ у найближчі десятиліття — робоапокаліпсис чи технологічне чудо — залежить від нас — професіоналів майбутнього.

Екскурсія на телеканал"1+1"

Завершено!

Хочете побувати у студії одного з найвідоміших українських телеканалів? Зробити фото на місці знаменитих ведучих та познайомитись з журналістами? Якщо хочете – запрошуємо .

Контакти
Реєстрація

Адреса

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 51-Б

Номер

+38 (095) 392-40-01

Електронна пошта

proprofesii@gmail.com

Хочеш з нами?

заповніть заявку і ми звяжимось з вами

учасник;батьки;

Натискаючи кнопку "Відправити" ви надаєте свою згоду на обробку та зберігання ваших персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних», а також погоджуєтеся із тим, що усі фото- та відеоматеріали, зроблені організаторами заходу у процесі проведення заходу є об'єктом їх інтелектуальної власності та можуть бути використані в рекламних, інформаційних та будь-яких інших цілях, якщо такі цілі не порушують чинне законодавство України, без погодження з особами, які є учасниками таких фото- та/або відеоматеріалів.