2 тиждень табору «ПрофМісто» присвятимо підприємництву та маркетингу. Буде теорія та багато практики: розробка бізнес-плану, маркетингової стратегії, екскурія до компанії тощо.

13 червня – підприємництво

Представляємо спікерів першого дня Тижня підприємництва та маркетингу!

Анна Радченко – експерт з побудови та управління бізнес-процесами, керівник департаменту розвитку та маркетингу компанії Apercon. Вона точно знає, як створити успішну велику компанію. Своїм досвідом поділиться і з учасниками табору «ПрофМісто».

Гарипов Владимир (Vladimir Garipov) займається консультуванням підприємців-початківців, а 13 червня попрацює і з нашими майбутніми бізнесменами. Володимир був заступником директора охоронної фірми і готелю «Русь», бізнес-консультантом Opera Hotel і Донбасс Палас, ТЦ Метроград і ТЦ МЕТРОПОЛИС, заснував Spector Law Firm, CHEESEBANANA digital production, Happy Paw і FloRoom.

Майстер-клас з бізнес-планування проведе Ксения Савченко (Kseniia Savchenko) із Світ фінансів. Ксенія вміє неймовірно просто пояснювати складні речі, за що ми їй вкотре вдячні 🙂

Як з’являються і реалізовуються бізнес-ідеї? Розповість Игорь Граф – серійний підприємець й інвестор. Ігор заснував Graf Invest, Graf Space, Всеукраїнський Благодійний Фонд Ігоря Графа, є співзасновником Let’s Play: Playstation Cafe і СЕО в Фабрика Бизнеса.

14 червня – маркетинг

14 червня виступить Євгенія Кашпарова — Knowledge Manager групи маркетингових сервісів рекламного холдингу ADV Group Ukraine. Євгенія познайомить нас з маркетингом, його основними поняттями й інструментами. Крім того, разом зі спікером почнемо розробляти власну маркетингову стратегію.

15 червня познайомимось із відносно новим напрямом — digital-маркетингом. Спікером буде Nikita Kovalenko — Digital Advisor в Yellow Fox. Що таке digital і чому у майбутньому без нього ніяк? Усе це у лекції нашого спікера

15 червня – фінансова грамотність та екскурсія до компанії
Будь-яким фахівцям необхідна фінансова грамотність, а особливо – підприємцям. Розберемось, що таке гроші та як з ними правильно поводитись. Далі – побуваємо на підприємстві. На власні очі побачимо роботу великої компанії.

Усі майстер-класи та тренінги доповняться тімбілдінгом та цікавими активностями. У результаті зрозуміємо, чи хочемо ми й надалі досліджувати ці дві галузі.

Реєстрація: goo.gl/JVHO3b

Години роботи табору: 10:00-17:00.

Вартість участі – 500 грн/тижень. У вартість включені обіди, кава-брейки, роздаткові та витратні матеріали.

Організатор – Київський молодіжний центр.

Поширити подію в соціальних мережах

Фотогалерея