Юху! Зовсім скоро відбудеться перший тиждень табору «ПрофМісто». Нагадуємо, що першою темою стане профорієнтація. План роботи на 6-8 червня такий:

6 червня – розуміння себе

Николай Нестеренко – керівник напряму профорієнтації Київський молодіжний центр. Сертифікований спеціаліст різноманітних методик профорієнтаційного тестування. Психолог із досвідом роботи понад 20 років. 6 червня Микола Нестеренко розшифрує результати профорієнтаційних тестів, що допоможе визначити сильні сторони, сферу інтересів і потенційний напрям навчання.

Ирина Овчаренко – психолог, консультант із вибору професії, автор профорієнтаційних програм для школярів та дорослих «Самопізнання для вибору професії». Ірина допоможе визначити тип інтелекту, приховані схильності та неусвідомлені уявлення про улюблену роботу. У результаті подивимось на себе зі сторони, що допоможе визначитись із майбутньою професією.

7 червня – другий день Тижня профорієнтації у таборі «ПрофМісто». Познайомимось із світом професій, станом ринку праці та навичками професіоналів майбутнього.

Dariya Agisheva – керівник проекту ПроПрофесії – розповість про перспективні галузі, актуальні професії та спеціальності. Так ви точно не заблукаєте у заплутаному Світі професій

Далі дізнаємось про стан ринку праці, затребуваних спеціалістів та навички професіоналів майбутнього від Валерия Ачкасова (Valeriia Achkasova)​ і Вероника Шеина – HR-фахівці Данон Україна.

8 червня – робота у команді

Присвятимо його здобуттю навичок командної роботи.

Спочатку дізнаємось про головні принципи роботи у команді, організованість і правильний розподіл обов’язків разом із Наталья Дзюба (Natalya Dzuba) – коучем, засновником HRM-BusinessAcademy.

Але хорошу команду потрібно вміти сформувати! Як обирати правильне оточення? Звернимось з цим запитанням до лайф-коуча, соціального психолога і кандидата наук Andrey Trutenko.

Усі майстер-класи і тренінги доповнимо розвивальними активностями і тімбілдинґом.

Реєстрація обов’язкова: goo.gl/JVHO3b

Години роботи табору: 10:00-17:00.

Дні роботи – вівторок, середа, четвер.

Вартість участі – 500 грн/тижень. У вартість включені обіди, кава-брейки, роздаткові та витратні матеріали.

Організатор – Київський молодіжний центр

Поширити подію в соціальних мережах

Фотогалерея