12 вересня Київський молодіжний центр в рамках проекту «ПроПрофесії» підготував для старшокласників середньої загальноосвітньої школи №10 та гімназії №107 “Введенська” профорієнтаційний тренінг. Захід проводиться у партнерстві з благодійним фондом «Школа майбутнього».

Керівник проекту «ПроПрофесії» Дарія Агішева провела інтерактивну лекцію для школярів. У неї увійшли поради щодо вибору професії та тендеції ринку праці. Зокрема, інформація щодо найзатребуваніших спеціалістів найближчих кількох років. Також підлітки дізнались про основні принципи, за якими потрібно обирати професію і поєднувати хобі з фаховим напрямком.

За словами Дарії Агішевої, існує декілька критеріїв правильного вибору професії. Згідно з ними, необхідно орієнтуватись на власні здібності та інтереси. Після — застосовувати свої знання про світ та існуючі професії. Інтегруючі власні бажання та потреби ринку праці, можна вивести ідеальну професію для кожного.

Команда Київського молодіжного центру готова й далі допомагати майбутнім випускникам з вибором професії. Слідкуйте за оновленнями.

Поширити подію в соціальних мережах